Par Mums

Viens no darbības virzieniem ir krāsu, dekoratīvu apmetumu, tapešu, speciālo efektu un krāsošanas palīgmateriālu tirdzniecība, otrs virziens saistīts ar interjera dekorēšanas darbu tiešo izpildi – sienu, griestu un arhitektūras elementu apdari, aktuālu krāsojumu izveidi un interjera priekšmetu uzlabošanu.  Ierasta priekšmeta izskats var iegūt izsmalcinātu veidolu, kā piemēram, gludu, spīdīgu, vai gluži pretēji – pabružātu, lietotu, antīku. Izpildāmo darbu pamatā ir autora iztēle un skices. Precīzi nododot dizainera vai arhitekta koncepciju meistaram, spējam īstenot apdari atbilstoši mākslinieciskai iecerei.

1993. gadā atvērām pirmo darbnīcu. Kopš tā laika esam nostiprinājuši savas zināšanas, ievērojami attīstījuši savas darbības specializāciju. Tā kā mums pievienojušies talantīgi mākslinieki un amatnieki, esam kļuvuši arvien zinošāki un pieredzes bagātāki. Esam izveidojuši vērtīgus kontaktus ar līdzīgi domājošiem, uz kvalitāti orientētiem dekoratīvās produkcijas ražotājiem un tehnisko paņēmienu  ieviesējiem.

1998. gadā pārcēlāmies uz pašreizējo atrašanās vietu Avotu ielā 56, Rīgā, kur atvērts salons-veikals Apdares Studija.

Aicinām apmeklēt mūsu salonu, lai apskatītu paraugus, izvēlētos toņus. Ja salona apmeklējums nav ērts, piedāvājam izmantot pakalpojumu: tikšanos klienta birojā vai objektā, nodrošinot paraugu vai attēlu izlasi saskaņā ar klienta vēlmju konkrētu aprakstu.

Uz tikšanos!

Apdares Studijas Mākslinieki

Avotu iela 56, Rīga, Latvija
Tālr. +371 67311146